ForumWiedzy.pl | Recenzje Testy Poradniki Informacje

Subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl na YouTube
Dzisiaj jest 18 lut 2018, 06:06

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Gadu Gadu: 0
Nr telefonu: 0
PORADNIK JAK STWORZYĆ BACKUP SYSTEMU WINDOWS BEZPŁATNIE

Moi drodzy znajomi, przyjaciele, nieznajomi, grupowicze, czytelnicy, widzowie, jako że moja branża to informatyka, a widząc ostatnio bardzo dużo przypadków usterek systemów Windows spowodowanych wirusami, trojanami, malware, a także samodzielnymi modyfikacjami ustawień systemu Windows i innymi różnego typu problemami postanowiłem, że stworzę dla Was prosty, krok po kroku poradnik / instrukcję, w jaki sposób stworzyć BACKUP (obraz, image, kopię zapasową) swojego działającego obecnie systemu operacyjnego Windows XP, VISTA, 7, 8, 8.1, 10 w swoim komputerze stacjonarnym, laptopie, netbooku, tablecie, tak by w razie awarii móc samodzielnie przywrócić komputer do stanu z przed awarii, to samo dotyczy się uszkodzenia dysku i jego wymiany na nowy.

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum

Poradnik stworzyłem w taki sposób, że każdy, podkreślam każdy sobie poradzi, zachęcam do wejścia na poniższy link, przeczytania krótkiego artykułu i zobaczenia filmu, w którym krok po kroku wyjaśniam, jakim programem wykonywać kopie zapasowe oraz przywracać w przypadku awarii, w jaki sposób skonfigurować BIOS komputera i inne istotne rzeczy.

Twardziele backupów nie robią, ale gdy przychodzi co do czego... to jest problem. Film powstał, byście wszyscy mogli zaoszczędzić pieniądze na serwisy komputerowe w sytuacji, gdy Wasz Windows odmówi posłuszeństwa.

Zalecam Tworzyć backup (obraz, kopię zapasową, image) raz na miesiąc, tak by zawsze mieć możliwość przywrócenia komputera do tego co świeże i aktualne, ew. tylko raz po instalacji systemu, sterowników, programów stworzyć i w razie awarii móc wrócić do stanu początkowego.

Przygotować należy małego wolnego pendrive lub płytę CD/DVD na stworzenie narzędzia do tworzenia/przywracania kopii zapasowej nawet, gdy Windows przestanie działać.

Polecam Wam wszystkim, bez wyjątku skorzystać z poradnika i się zabezpieczyć, narzędzie jest całkowicie bezpłatne do domowego użytku i jest to lepsza alternatywa popularnego niegdyś GHOSTa.

Udostępniajcie dalej na swoich tablicach facebooka ten post, tak by Wasi przyjaciele, znajomi, rodzina też skorzystali.

Zero wydajecie, a zaoszczędzić możecie sporo, szczególnie pieniędzy, stresu, nerwów i CZASU.
Zabezpieczajcie się przed wirusami, bo tego PEŁNO obecnie.

Mam nadzieję, że każdy skorzysta, przy okazji subskrybujcie mój kanał, gdzie zamieszczam poradniki dla Was.

No to do dzieła, na pierwszy raz to jest godzinka roboty maks bez stresu, bo na filmie macie wszystko pokazane KROK po KROKU, jak dla laika.
Za pomocą jednego utworzonego pendrive lub płyty cd/dvd możecie zrobić backup na innych swoich komputerach, laptopach, netbookach.

Udostępniajcie dalej ten post swoim znajomym, na swoich tablicach, to nie jest spam, tylko mój poradnik dla Was, byście mogli zaoszczędzić pieniążki w razie awarii systemu.

Z poważaniem
Bogdan

http://www.forumwiedzy.pl/poradnik-jak-stworzyc-kopie-zapasowa-obraz-systemu-windows-7-backup/

Przykładowy Poradnik Wideo - Subskrybuj ForumWiedzy.pl - WARTO!

Click here to learn how to add YouTube Videos to your phpBB forum

Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.