Drinkwell Platinum poidełko fontanna dla kota i psa – TEST unboxing recenzja opinia

Czy to jest najlepsze poidełko na świecie? Nie wiem, ale wiem, że moja Lucy już używa i nie ma z tym problemu ;). Do tego jest to urządzenie bardzo ciche.

Sprawdź cenę: https://goo.gl/UnkM5p

Jaka jest Twoja opinia na temat tego urządzenia?

Strona sklepu z pełnym opisem produktu: http://m.zooplus.pl/shop/koty/automatyczne_poidelka_karmniki/poidelko_fontanna/147053

Poniżej opis ze strony ZOOPLUS, gdzie polecam kupić powyższe poidełko :):

Psy i koty kochają świeżą i bogatą w tlen wodę. Dzięki fontannie dla kota Drinkwell Platinum mają do niej dostęp!Nowe poidełko Drinkwell Platinum Pet Fountain to odnowiony projekt jego poprzednika Pet Fountain, o tych samych funkcjach. Stały przepływ wody zachęca zwierzaka do częstszego picia i pomaga zwiększyć jej dzienne spożycie, co korzystnie wpływa na zdrowie Twojego pupila. Poidełko Drinkwell Platinum jest na całym świece zalecane przez lekarzy weterynarii, gdyż zmniejsza ryzyko tworzenia się u zwierząt piasku lub kamieni w układzie moczowym!

Zalety poidełka Drinkwell Platinum to zintegrowany system pojemnika na wodę oraz dodatkowego przedniego filtra, który nie pozwala włosom lub resztkom karmy uszkodzić pompy.
Nowoczesny projekt oraz wysokiej jakości pompa sprawiają, że poidełko Platinum jest atrakcyjnym elementem przestrzeni i bardzo cicho pracuje.
Wiarygodna jakość, gdyż 10 letnie doświadczenie w produkcji poidełek dla zwierząt samo mówi za siebie.

W dostawie otrzymasz również filtr, który powinien zostać po czterech tygodniach użytkowania, wymieniony na nowy.

Zapasowy filtr poidełka Drinkwell Platinum jest podzielony na 6 komór, co zapewnia regularny rozkład aktywnego węgla. Do powoduje, że proces filtracji jest równomierny, a woda pozostaje świeża i czysta. Wymieniaj filtr co 2-4 tygodnie lub wtedy, kiedy zobaczysz pierwsze oznaki nieczystej wody (resztki jedzenia, włosy, substancje zanieczyszczające).
Drinkwell Platinum w skrócie:

  • Wymiary: dł. x szer. x wys. – 40 cm x 27 cm x 26 cm
  • Zbiornik na wodę o pojemnośco ok. 5 litrów
  • Zużycie prądu ok. 2 W/ h
  • Nadaje się do mycia w zmywarce
  • Regulowany stopniami strumień wody
  • Filtr aktywnego węgla (z 2 komorami), zawarty w dostawie
  • Dodatkowy, zintegrowany z urządzeniem przedni filtr
  • Brzegi nie pozwalające rozpryskiwać się wodzie wokół poidełka
  • Nowoczesna pompa: bardzo cicha praca
  • Antypoślizgowe nóżki
  • Kolor: jasno-szare plamki

Ważne wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Poidełko należy raz na tydzień przemyć gorącą wodą z mydłem, ponieważ włosy kota i twarda woda mogą pogorszyć jego funkcjonowanie.
  • Pompę powinno się poddawać procesowi odwapniania, np. za pomocą octu, co 2-4 tygodnie – w zależności od stopnia twardości wody. Należy postępować zgodnie z instrukcją. Po czyszczeniu lub odwapnianiu koniecznie wypłucz poidełko.
  • Nie należy myć filtra wodą z mydłem, tylko czystą wodą i co cztery tygodnie wymienić go na nowy.
  • Proszę przestrzegać poziomu, do jakiego można napełniać pojemnik. Pompa w żadnym wypadku nie może zostać włączona bez wody. Pompa niewłaściwie użytkowana (nieodkamieniana) nie podlega gwarancji.

Polub film i skomentuj. Subskrybuj kanał z poradnikami i testami.

Visits: 17

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl