Awaria T-Mobile LTE na Śląsku 3-4 lipca 2018 – uszkodzony światłowód – wyjaśnienie problemu

Awaria miała miejsce od godziny 22:00 w dniu 3 lipca 2018 do godziny 7:00 dnia następnego, czyli 4 lipca 2018.

Na moje zgłoszenie do T-Mobile, otrzymałem poniższe wyjaśnienie:

Dziękuję za korespondencję z dnia 04.07.2018
Sprawdziłem przedstawioną przez Pana sytuację oraz aktualne zgłoszenia techniczne.
Stwierdzam, że w dniu 03-07-2018 roku od godzin wieczornych do godzin porannych dzisiaj zgłoszony był problem dla województwa Śląskiego związany z uszkodzeniem jednej z linii światłowodowych obsługujących ten region. Z informacji, które posiadam wynika, że awaria ta został usunięta w godzinach porannych i aktualnie wszystkie serwisy powinny być w pełni dostępne.
Specyfika sytuacji oraz moment jej wystąpienia sprawił, że nie mieliśmy możliwości poinformować wszystkich klientów z Pana regionu u możliwych niedogodnościach związanych z wyżej opisaną sytuacją. Z drugiej strony technicy dołożyli wszelkich starań, aby zamknąć problem w maksymalnie krótkim okresie czasu i zminimalizować jego wpływ na usługi świadczone naszym klientom.
Już wszystko działa ok.

Visits: 0

Posted by ForumWiedzy

Entuzjasta nowoczesnych technologii pod każdą postacią. Praktyk, który weryfikować musi wszystko i wszędzie. Dodatkowe zainteresowania: Informatyka, Elektronika, Elektryka, Motoryzacja, czyli technika pod każdą postacią. Redaktor naczelny, właściciel i twórca ForumWiedzy.pl oraz twórca i prowadzący kanał ForumWiedzy.pl na YouTube, na którego łamach znajdziesz recenzje, testy, poradniki wideo.

Website: https://www.forumwiedzy.pl